Wigilia w Środowiskowym Domu Samopomocy

Ciesząc się mocą miłości uwalnianej podczas przełamywania się opłatkiem, wspólnym kolędowaniem w trakcie jasełek przedstawionych przez grupę teatralną „OdNowa” i najważniejszym – wspólną integracją, spotkaliśmy się razem przy wigilijnym stole: Uczestnicy, Rodzice i Opiekunowie, Pracownicy, Szanowni Goście ze współpracujących z nami Instytucji, oraz Pani Prezydent Monika Chabior.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy tego, co dla nas samych jest najcenniejsze: otoczenia życzliwymi, kochanymi ludźmi! ❤️
 

Długo wyczekiwany przez wszystkich mieszkańców. Na widok Mikołaja i odgłos dzwonka radości nie było końca. Wszyscy byliśmy grzeczni, więc Mikołaj obdarowywał hojnie prezentami 🎅🏼⛄️🎄

 

XIX Przegląd Teatrów Osób Niepełnosprawnych „Innym Okiem”

Czasem warto spojrzeć na świat INNYM OKIEM, szczególnie przez pryzmat SZTUKI! Nasza Grupa Teatralna „Kworce” wzięła udział w XIX Przeglądzie Teatrów Osób Niepełnosprawnych „Innym Okiem”, organizowanym przez Teatr Baj Pomorski w Toruniu, po raz kolejny prezentując spektakl „Legenda o Annie i Jakubie”! Serdecznie dziękujemy Organizatorom, którzy oddali dla nas (dosłownie) całe serce – zapraszamy do oglądania galerii zdjęć!
Nie sposób w kilku słowach opisać magii Baju Pomorskiego, Torunia wraz z jego tajemniczymi legendami, zapachu pierników unoszącego się wśród ciasnych uliczek i pysznych potraw, które zostały przez nas skosztowane na starym mieście (pozdrawiamy Restauracja Karramba Toruń za wspaniałe jedzenie, najmilszą atmosferę na świecie i NIEZAPOMNIANĄ, wspaniałą obsługę). To była przygoda! Przygoda niemożliwa do przeżycia, bez wspaniałych ludzi, którzy wydobywają z pięknych miejsc prawdziwą magię. Jeszcze raz dziękujemy!

Kwiatowe nowości

Zastanawialiśmy się, czy to zapach kwiatów… Pachniało tak pięknie! Uwiedzeni zapachem SZTUKI dotarliśmy na XX edycję Wystawy Integracyjnej „Kwiatowe Nowości”, zorganizowanej przez Środowiskowy Dom Samopomocy Czyżykowo!
Z całego serca dziękujemy za wspaniałą zabawę i niesamowite doznania! 🙏🏻