ŚWIĘTUJEMY KOLEJNE SUKCESY!

Mury Naszego Domu skrywają niejeden talent plastyczny… którymi pragniemy się pochwalić. W XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Sztuka Osób Niepełnosprawnych” – “Świat za sto lat” organizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, spośród 77 nadesłanych prac wyłoniono zwycięzców, w których znaleźli się nasi reprezentanci! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom, w szczególności:
👏Panu Witoldowi Woźniakowi za zajęcie II miejsca w kategorii malarstwo i witraż;
👏Panu Grzegorzowi Tomaszewskiemu za zajęcie II miejsca w kategorii grafika i rysunek;
👏Panu Waldemarowi Bichowskiemu za otrzymanie wyróżnienia w kategorii grafika i rysunek.
Będziemy z całych sił trzymać za Was kciuki na ogólnopolskim etapie konkursu!
 

JESIENNE WIECZORY PRZY HERBATCE

Kiedy nastaje jesień, lubimy spędzać czas na zewnątrz, ciesząc się jej zapachem i wielością barw, jakie ze sobą przynosi. Po takich spacerach, lubimy również ten moment…
Jesteśmy wszyscy razem, zmęczeni, ale szczęśliwi, ciesząc się swoim towarzystwem i ciepłem domowego zacisza… Dzięki uprzejmości Dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borkowie umilamy sobie jesienne wieczory, delektując się smaczną herbatą! Z całego serca za nią dziękujemy, jest przepyszna!

WYJAZD DO FABRYKI SZTUKI

Nie jest to zwyczajna fabryka… W jej gmachu wartość niematerialna, wynikając z materii, przewyższa ją! Nie produkuje zwykłych przedmiotów, rzeczy użytku codziennego, gadżetów, tylko… emocje! Morze niezapomnianych emocjonalnych uniesień i artystycznych wrażeń doświadczyliśmy na wyjeździe do Tczewa do Fabryki Sztuki, biorąc udział w XIX edycji Wystawy Integracyjnej Kwiatowe Nowości pt. „I Ty możesz wszystko”. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!:)

HIPOTERAPIA DLA MIESZKAŃCÓW NASZEGO DOMU

Nie wszyscy znają definicje tego terminu, ale każdy z nas się z nią zetknął, odczuł na sobie samym, lub poznał ze słyszenia… Pod tą tajemniczą nazwą kryje się dobro, jakie czerpiemy obcując ze zwierzętami, a w tym przypadku końmi. Nasi Mieszkańcy od dawna wiedzą, jak bardzo ta forma rehabilitacji psychoruchowej podnosi jakość życia, zarówno w sferze fizycznej jak i emocji! Uczęszczamy na zajęcia od dawna i systematycznie:). Za tą możliwość serdecznie dziękujemy specjalistom w tej dziedzinie: „AJKA” – jesteście najlepsi! Szczególne podziękowania przesyłamy P. Agnieszce i P. Joannie. Do zobaczenia na kolejnych fantastycznych zajęciach!