XIII FESTYN INTEGRACYJNY W ŚWIĘTYM WOJCIECHU

SW WOJCIECH 2018 2

    15 września 2018 r odbył się XIII FESTYN INTEGRACYJNY W ŚWIĘTYM WOJCIECHU w Gdańsku Oruni, zorganizowany przez Dom Pomocy Społecznej we współpracy z parafią Świętego Wojciecha. Impreza jest otwarta dla społeczności miasta i kierowana zarówno do dzieci jak i dorosłych. Scenariusz festynu został przygotowany  tak, aby każdy zainteresowany mógł wziąć udział w różnych atrakcjach.

       Na tegorocznym festynie przygotowano wiele różnych stoisk, o charakterze kulinarnym. Nie zabrakło też innych atrakcji – loteria, licytacje prac cieszyły się ogromną popularnością. Uczestnicy festynu mogli zapoznać się z pracami i występami artystycznymi mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Organizatorzy zawsze starają się, aby impreza była też miejscem promocji instytucji i placówek działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionych firm i osób prywatnych festyn wzbogaciły atrakcyjne pokazy czy występy dzieci.

SW WOJCIECH 2018 1      Scena, tak jak zostało zaplanowane, była bardzo dynamiczna, rozśpiewana. Niezwykłym momentem był występ legendarnego zespołu DETKO BAND ORCHESTRA. Zainteresowanie koncertami było bardzo duże. W ten sposób spełniły się słowa i motto festynu “W życiu piękne są tylko chwile…”


Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie!
Do zobaczenia za rok!!!