DZIEŃ KOBIET

Jak co roku w dniu 8 marca w murach Środowiskowego Domu Samopomocy odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiety. Na wspólne świętowanie zaproszone zostały wszystkie mamy i siostry uczestników,
a także panie pracujące w naszej placówce. Spotkanie rozpoczęło się od powitania gości i zajęcia miejsc na specjalnie przygotowanej widowni. Gdy wszystkie zaproszone panie usadowiły się już wygodnie, dwóch prowadzących rozpoczęło przedstawienie.
W spektaklu wzięli udział wszyscy uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy, a każdy z nich odegrał swoją unikatową rolę. Narratorzy składali paniom życzenia, natomiast pozostali panowie wchodzili kolejno na scenę reprezentując każde z nich. W ten sposób goście ujrzeli Słońce, Błękitne Niebo, Cukierka, Prezent, Księcia na białym koniu, Pogodę Ducha, Kwiaty oraz Miłość. Każdy z panów prezentował swój taniec do specjalnie dopasowanej piosenki, która dodatkowo podkreślała treść życzeń i humorystyczny wydźwięk całego przedstawienia. Na koniec każda z pań otrzymała ręcznie wykonane tulipany oraz zaproszenie na poczęstunek. Spotkanie zakończyło się wesołymi rozmowami przy pysznych domowych ciastach i wymianą pozytywnych opinii na temat obejrzanego wcześniej spektaklu.

DSC02640DSC02632DSC02645DSC02629